1 2 >

Kadın Deri Giyim

Kadınlar için deri ürünlerden imal edilen tüm kıyafetler geçmişten günümüze en çok tercih edilen, en asil ve şık görünen dış giyim ürünler olmuştur ve olmaya devam etmektedir. Deri; asaleti, kalitesi, şık görüntüsü ve renk çeşitliliği sayesinde tüm kıyafet tarzlarına, tüm zamanlara ve tüm moda sektörüne hitap eden bir kumaş çeşididir. Deri çeşitli hayvanların derilerinin özel işlemlerden geçirilmesi ile imal edilmektedir. Deri üretmek çok zor ve zahmetli bir iştir. Aynı zamanda doğal yollarla kesime giren hayvanların derileri de deri üretiminde rahatlıkla kullanılabilmektedir, bu sebeple ekosisteme zarar veren bir yapısı bulunmamaktadır. Derinin ilk çağlardan günümüze kadar kıyafet sektöründe sıklıkla kullanılması, özellikle soğuk havalarda kurtarıcı bir kumaş çeşidi haline gelmiş olması günümüzde de soğuktan korunabilmek adına sık tercih edilen bir ürün olmasını sağlamıştır. Kadın deri giyim sektöründe özellikle dış giyim ürünlerinde tabaklanmış deri kullanımı ön plana çıkmıştır.

Kadınlar için üretilen özel dış giyim deri ürünler arasında en çok kullanılan deri ceketler bilhassa mevsimlik dış giyim için ideal bir parçadır. Belli seviyelerdeki serin havalarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Deriler aynı zamanda çeşitli renklere boyanabilirler. Kadın giyim sektörünün aradığı renk çeşitliliği bu sayede gerçek derilerde de uygulanabilmektedir. Farklı renklerdeki kadın deri ceketler şık akşamlar, sportif gün içi aktiviteler, iş ve okul hayatı gibi gündelik monoton işler esnasında da kullanılabilmektedir. Kot pantolonlar, etekler veya klasik kıyafetlerle uygun renklerde seçilmiş bir deri ceket çok rahatlıkla kullanılabilir. Kadın deri ceketler her kıyafet tarzına uyumludur, gerçek derinin kattığı şıklık ise paha biçilemezdir.

Kadın Deri Giyim Modelleri ve Fiyatları

Kadın deri montlar kış aylarının ser havasından gerçek deri ile korunmak isteyen kadınların sıkça tercih ettiği, şişme veya elyaf dolgulu, astar kısmı peluşlarla desteklenmiş olan ürünler arasında yer almaktadır. Kadın deri montlar suya, neme, yağmura veya kara karşı oldukça dayanıklıdır ve yapısı gereği tüm bu etmenlerden yüzde yüz performansı ile giyen kişiyi koruyabilmektedir. Kadınlar deri dış giyim tercihi yaparken en çok soğuğa karşı mukavemeti önemsedikleri için özellikle dış giyimde deri montlar kadınların kışlık mont tercihinde üst sıralarda yer almaktadır.

Kadın deri kabanlar ise daha sade, daha klasik ve daha muhafazakar olmak isteyen kadınlar için özel olarak tasarlanmaktadır. Kalın ve koruyucu yapısı sayesinde kış aylarında deri kabanlar giyen kişiyi soğuk havanın etkilerinden yüksek oranda korumaktadır. Aynı zamanda derinin şık yapısı sayesinde giyen kişinin her anlamda şık görünmesine, doğru kıyafet tercihleri le dilediği havaya kavuşmasına yardımcı olmaktadır. Deri kabanlar astarları dolgulu ürünlerdir. Kürk yakalı olanları da mevcutturç deri kabanlar yüzde yüz deriden imal edilmektedir.

Kadın Deri Giyim Satın Al

Farma deri olarak 1979 yılından bu yana gerçek deri ile ürettiğimiz çeşitli ürünleri siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Özel olarak toplanan derileri birinci sınıf işçilik ve işlemlerden geçirerek sevdiklerinizi ve sizi kış aylarının zorlu koşullarından korumayı hedefliyoruz. Modayı takip eden modellerimiz, tüm dünyanın severek kullandığı deri dış giyim ürünlerimiz, kaliteli işçliğimiz, deriye yakışan birinci sınıf aksesuar seçimlerimiz ile alacağınız deri ürünün uzun yıllar boyunca sizinle olmasını garanti ediyoruz. Ürettiğimiz tüm deri giyim ürünlerimiz birinci sınıf derilerden, birinci sınıf aksesuarlardan ve usta ellerin özel işçiliğinden imal edilmektedir. Farklı renklerde, farklı tarzlarda ve farklı modellerde onlarca ürünü sizler için koleksiyonumuza katmaya devam ediyoruz. Kolay ödeme imkanı, uygun fiyat garantisi ve sertifikalı ürün garantisi ile müşteri memnuniyetini ön planda ve üst sıralarda tutuyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR