1

Erkek Deri Giyim

Deri moda sektöründe yeri hiçbir zaman değişmeyecek, daima zevkle kullanılacak şıklığın bir diğer adı olan bir kumaş türüdür. Çeşitli hayvanların derisi tabaklanarak imal edilmektedir. Deri yumuşaktır, sıcak tutar, zarif bir görüntüsü vardır, kalitelidir ve çok kolay şekil alabilmektedir. Orijinal derinin kendine has bir kokusu vardır, en kolay orijinal derinin anlaşılma yöntemi budur. Aynı zamanda orijinal deri ateşte tutuşmaz. Bu yüzden güvenli ve uzun yıllar dayanıklı bir ürün olarak bilinmektedir. Erkek modasında derinin yeri çok uzun yıllara dayanmaktadır. Neredeyse yüzyıllar boyunca deriden imal edilmiş kıyafetler bilhassa dış giyim olarak kullanıldı ve kullanılmaya devam ediyor. Deriden imal edilmiş tüm kıyafetler satın alındıktan sonra çok uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilmektedir.

Erkek deri giyim alanında çeşit çok fazladır. Pek çok dış giyim ürünü orijinal veya suni deriden imal edilmektedir. Yağmura ve sert hava koşullarına karşı dayanıklı olan deri kıyafetler uzun ömürlü olmaları sebebiyle hem erkekler hem de kadınlar tarafından sıkça tercih ediliyor ama erkek modasında derinin yeri daha ön planda ve daha fazla kullanılmakta. Erkek modasında deri dış giyim ürünlerinin orijinalini satın almak ve uzun yıllar aynı dış giyim ürününü kullanabilmek için bir derinin orijinal olması ve usta ellerde işçilik görmesi çok önemlidir. Bu yüzden satın alınılan noktanın bu konuda kendini ispat etmiş, uzun yıllardır deri ürünlerle haşır neşir olması da önemli bir konudur.

Erkek Deri Giyim Modelleri ve Fiyatları

Erkek deri giyimde en çok satılan ve kullanılan ürünlerin başında deri ceketler gelmektedir. Deri ceketler kalça hizasına kadar vücudu kapatan, soğuktan, yağmurdan ve diğer dış etkenlere karşı giyen kişiyi tam olarak koruyan ürünlerdir. Bu ürünlerin farklı kumaş türleri ile kombinlenmiş çeşitleri olsa da asıl ürünü tutan kumaş deri olmalıdır. Suni deriler veya süet karışımlı deri ceketlerde günümüzde çok tercih edilen erkek deri ceketler arasında yer alıyor. Erkek deri ceketler daha çok mevsimlik ürünler olup iç yüzleri astarlı, cep, yaka veya fermuar detayları ile şekillendirilmiş ürünler olmaktadır. Her halleri ile uzun süreli dayanıklı ve şık ürünlerdir.

Erkek deri montlar son yıllarda daha fazla karşılaştığımız erkek deri giyim ürünlerinden biri. Kış aylarının neredeyse vazgeçilmez ürünü haline geldiler. Kaz tüyü veya elyaf dolgulu modellerinin gerçek deri ile birleşmesiyle soğuk havalarda tam koruma sağlayan deri montlar diğer ürünlerin aksine özellikle spor giyinmeyi sevenlerin imdadına yetişiyor. Pek çok farklı renklerde imal edilen erkek deri montlar her tarzın vazgeçilmez dış giyim ürünü haline gelmiş durumda.

Erkek Deri Giyim Satın Al

Erkek deri kabanlar, kabanların sıcak yapısı, pelüş dolgulu iç yapısı ve kalın astarları ile derinin birleşmesi ile ortaya çıkan, deri ve ceketlere göre daha uzun ürünlerdir. Erkek deri kabanlar serin havalarda kişiyi sıcak tutacak ürünlerdir. Bilhassa yağmur ve kara karşı dayanıklı oldukları için soğuk havalarda kurtarıcı özellik taşımaktadırlar. Uygun aksesuar ve kıyafetlerle birleştirildiği takdirde çok şık bir görüntü ortaya konmasına yardımcı olurlar.

Farma deri olarak 1979 yılından bu yana dek gerçek ve en kaliteli derileri özel olarak kıyafetlere dönüştüren, usta ellerden çıkma birinci kaliteli ürünleri moda sektörüne kavuşturan köklü bir firmayız. Farma deri olarak orijinal deri ürünler satmakta, birinci kalite derilerle imalat yapmakta, geniş beden aralığını bünyemizde barındırmaktayız. Erkek, kadın ve çocuklar için çeşitli deri ürünler imal ederek, kışlık ve mevsimlik deri ürün ihtiyacınızı birinci ve üretici elden sağlamakta, orijinal ürün garantisi vermekteyiz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR