ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Erkek Deri Çanta Çeşitleri

Erkek deri çanta çağdaş insanlar için vazgeçilmez aksesuarını gösteren ayırt edici bir işarettir. Bu çantaların yapımındaki özenin kökleri, markanın 50 yıllık geçmişinde ve deri işleme işçiliğinde doğal, yüksek kaliteli malzemeler ve zarif detaylar yatmaktadır.

Erkek deri çantalarımız tamamen Türkiye’de tasarlanmış ve üretilmiştir. Tüm erkek deri çantalarımız kesinlikle çok ince deriler kullanılarak yapılmıştır. Her deri çanta, onu benzersiz ve kusursuz kılan zanaatkâr teknikleri kullanılarak elle monte edilir. Bir zamanlar erkek çantaları için pek fazla seçenek yoktu. Profesyoneller için zorunlu olan evrak çantasıysa, öğrencilere bir sırt çantası ve diğer herkes için rahat bir çanta ayrılmıştı. Bugün işler değişti ve podyum modellerinde geçit töreninde çeşitli şekiller, desenler ve renkler için deri çantalar üretildi.

Modacıların favorileri deriler olsa da, onları oluşturan malzemeler sayısızdır. Deri ve süet bir araya geldiğinde hem tek başlarına hem de kumaşlarla karıştırılarak çantaların nasıl zarif ve seçkin hale getirileceğini bilir ayrıca her türlü görünümün iyileştirilmesine yardımcı olur. Farma deri erkek deri çantası, size yüksek kaliteli bir ürün, zarif ve şık bir parçanın benzersizliğini, en küçük ayrıntılarda mükemmelliği garanti etmektedir.

Erkek Deri Çanta Modelleri ve Fiyatları

Dana derisinden bir sırt çantası aslında yeterli ve sadece gün için gerekli olanları yanınızda taşıyabileceğiniz alana sahip olmakla kalmayacak, en kolay kıyafet ile şık olacaktır. Çeşitli şekil, boyut ve renklerde deri çantayı farma deri ayrıcalığı ile bulacaksınız. Gardırobunuzla kolayca uyum sağlayan deri çantada doğal tonlar ve renkler vardır. Bu aksesuar, aceleniz olduğunda ve tüm kombinleri seçmeye vaktiniz olmadığında bile her türlü olasılık için en iyi çözüm haline getirir. Erkek deri çantanız, şık veya gündelik kıyafetlerinize özgünlük ve klasisizm dokunuşu katacaktır.

Farma deri’nin online e-ticaret mağazasında tam olarak hizmetinize sunduğu geniş ürün yelpazesi arasından size en uygun deri erkek çantasını seçebilirsiniz. Erkek deri çantalarımız, koleksiyonumuzdaki tüm çanta ve aksesuarlar gibi, adresinize ücretsiz ve rahat bir şekilde teslim edilir. Deri omuz askısı gibi zarif ve pratik, modaya uygun ve çekicilik sunan erkek deri çantalar zevkinize uygun çözümü size sunacaktır. İç ve dış cepleri sayesinde genellikle kullandığınız kişisel aksesuarlar hizmetinizdedir. Önemli olan tüm eşyaları saklamak için yeterince büyük olmasıyla birlikte sizin için değerli olan kalem, anahtarlar, cüzdanınız, not defteriniz ve cep telefonu gibi araç ve gereçlerinizi deri çantalarımızda rahatlıkla koruyabilirsiniz. Dayanıklıdırlar ve içeriği yağmurdan ve darbelerden korurlar. Hakiki dana derisinden yapılan sağlam modeller sizi uzun yıllar mutlu edecek bir yatırımdır.

Erkek Deri Çanta Satın Al

Her duruma uygun, pratik ve işlevsel bir aksesuardır. Zamansız tasarım ve yüksek kaliteye yönelik yüksek taleplere ek olarak, çantalarımızın işlevselliği de birinci önceliğe sahiptir. Sağlam deri, en zorlu kullanıma bile dayanabilirken, iyi düşünülmüş iç düzen her şeyi düzenli tutar. Amacımız, günlük ve sıra dışı yolculuklar için deri çantalar yaratmaktır. İş veya dinlendirici bir tatil için seyahat ediyorsanız, erkek deri omuz çantası gün boyu size eşlik etmek için idealdir. Seyahatlerinizde kullanışlıdır çünkü ihtiyacınız olan her şeyi her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. Bisikletle pedal çevirirken ellerini serbest bırakmak isteyenler, şüphesiz çapraz askılı bir çantaya, göğüs boyunca çapraz olarak giyilen bir erkek deri çantaya odaklanır. İçerisine güneş gözlüklerinizi, kredi kartı tutucunuzu, kâğıt mendillerinizi, su şişenizi ve anahtarlarınızı da koyabilirsiniz.

Erkek deri çantanızın yeni gibi görünmesini sağlamak için sizler üç ipucu sunuyoruz:

İlk kez giymeden önce özel bir sprey sıkın. Petrol jölesi ile çantanızın cildini koruyabilir ve kurumasını önleyebilirsiniz. Deri çantaları kullanmadığınız zamanlarda ısıdan uzak tutun ve mümkünse toz geçirmez bir kutuda saklayın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR