ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Deri Cüzdan Modelleri

Farkında olmadan her zaman yanınızda taşıdığınız şeyler vardır. Günde birçok kez alıyorsunuz ama sadece onu bulamadığınızda kaybolduğunu fark ediyorsunuz. Bu önemli aksesuarlar, akıllı telefon, üzerinde birçok önemli anahtarın bulunduğu bir grup anahtar ve tabii ki cüzdanınız. Cüzdan sizin olmazsa olmazınızdır. Ayrıca önemli belgeleri saklayabileceğiniz günlük yaşamda sürekli bir arkadaştır. Cüzdan sizi asla rahatsız etmemeli banka ve kredi kartlar ile diğer ilgili eşyalar için yeterli alana sahip olmalıdır.

Bir cüzdan günlük kullanımda çabuk yıpranır bu nedenle kalite ve tasarımdan ödün vermemelisiniz. Ayrıca cüzdan, kişisel yaşam tarzınıza, tercihlerinize ve gereksinimlerinize de uygun olmalıdır. Örneğin birçok kadın özellikle büyük cüzdanlara bayılırken, erkekler genellikle arka ceplerinde rahatça taşınabilen küçük ve ince cüzdanları tercih ediyor.

Deri Cüzdan Fiyatları

Deri cüzdan her kadın için değişmez bir yol arkadaşı ve önemli bir moda aksesuarıdır. Modaya uygun kadın cüzdanlarımız, cebinizi düzenli tutmanıza, daha az eşya kaybetmenize ve aynı zamanda harika görünmenize yardımcı olur. İster gündelik bir kot görünümü ister akşam için şık bir aksesuar olsun deri cüzdan zamansız, çok yönlüdür ve aynı zamanda hem şık hem de gündelik olabilir. Farma deri olarak, derimiz, zararlı kimyasallar kullanılmadan sürdürülebilir bir şekilde üretilen, bitkisel tabaklanmış birinci sınıf gerçek deridir. Doğal deri, sıcak, yumuşak bir his, muhteşem renklere sahiptir ve her cüzdanı gerçek bir göz alıcıya dönüştüren çok yönlü bir vintage görünüm geliştirir. Bayan cüzdanlarımız camel-kahve, koyu kahve ve siyah-antrasit renklerinde üretilmektedir. Deri cüzdanların klasik renkleri yine siyah ve kahverengidir. Ancak sezonluk renk trendleri özellikle kadınların kalbini kazanıyor.

Erkekler için klasik cüzdan genellikle siyah veya yumuşak kahverengi renkte sağlam deriden yapılır. Düz cüzdanlar ve klasik cüzdanlar, ceketin iç cebine mükemmel bir şekilde sığdığı için en popüler şekillerdir! Ya da kot pantolonların arka cebinde rahat bir şekilde kullanılır. Burada nadiren renkli vurgular veya eğlenceli tasarımlar bulursunuz. Pek çok insan için çanta sadece para ve kredi kartlarını saklama amacına hizmet etmekle kalmaz, aynı zamanda genellikle bir tarz meselesidir. Doğal deri kahverengi tonları yanı sıra, tarzına düşkün bayanlar güçlü kırmızı saf beyaz ve sessiz sonbahar tonları aralığından seçilir. Kadın cüzdanlarının popüler tasarımlarında, cüzdanı kapalı tutmak için çok yönlü bir fermuar veya çıtçıt düğmesi bulunur. Hangi varyantı seçeceğiniz kişisel zevkinize bağlıdır. Bir lake görünüm veya böyle bir klip kilidi kadar zarif uygulamalar belirli bir şeyin cüzdan verebilir. Cüzdanınız yeterli alana sahip olmalı ve kişisel gereksinimlerinizi karşılayacak kadar sağlam olmalıdır. Bazen sadece birkaç küçük banknot ve madeni para saklayabileceğiniz küçük bir çantaya ihtiyacınız olabilir başka bir durumda tüm kimlikler ve kredi kartlarla daha rahat olabilirsiniz.

Deri Cüzdan Satın Al

Şekil ve renge ek olarak, cüzdanın malzemesi de belirleyici bir rol oynar. Sadece cüzdanın görünümünü etkilemekle kalmaz, dayanıklılığı da buna bağlıdır. Deri, sentetik deri ve tekstil, cüzdanlarda kullanılan en yaygın malzemeler arasındadır ve deri özellikle sağlamdır. Doğal malzeme darbelere ve sık kullanımdan kaynaklanan hızlı aşınma ve yıpranmaya karşı dayanıklıdır. Modele bağlı olarak, küçük cüzdanlarda bazen sekiz karta kadar yer bulunur. Bazı cüzdanlarda bozuk para için kilitlenebilir bir bölme yoktur, bu nedenle yalnızca kart kullanımı için önerilir. Çoğunlukla banka veya kredi kartı ile ödeme yapıyorsanız, bu kompakt cüzdanlar sizin için idealdir. Küçük el çantalarına sığarlar veya pantolon cebine kolayca yerleştirilebilirler.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR